מבוסס מחקר מקיף על זוגיות ובינה מלאכותית

ליווי של קואצ'רית וירטואלית שתסייע למצוא אהבה חדשה

שמירה על פרטיות, אבטחה ואנונימיות עד לשלב קביעת הדייט

מבוסס מחקר מקיף על זוגיות ובינה מלאכותית

ליווי של קואצ'רית וירטואלית שתסייע למצוא אהבה חדשה

שמירה על פרטיות, אבטחה ואנונימיות עד לשלב קביעת הדייט

מחקר זוגות

היי, כאן ד"ר גדעון לב

אני רוצה להגיד לכם תודה באופן אישי על שאתם משתתפים במחקר זוגות שאנחנו עורכים כדי לבנות אלגוריתם שידע לחזות התאמת בני זוג. אנחנו מבקשים לפתח מרחב היכרויות שיהיה אנושי, פשוט ונגיש, גם לרבים ולרבות שמתקשים למצוא אהבה בתוך סבך האפליקציות שמחפשות קודם כל למקסם את הרווח ואשר לא מכוונות לאנשים שאינם בהכרח דוגמנים ודוגמניות. הנתונים מזוגות בפועל יאפשרו לנו להפיק התאמות טובות למי שיירשמו אלינו בעתיד וכך לשפר את הסיכויים שלהם למצוא אהבה.

בחלק הראשון של המחקר יוצגו לכם שאלות אישיות – אני מבטיח שקלילות ולא חופרות. 

בחלק השני תתבקשו לבחור באופן אינטואיטיבי תמונה מבין שתיים שיוצגו לכם.

אני מקווה שתהנו מהתהליך, בכל מקרה הוא לא אמור לקחת יותר מחמש דקות ולא יצריך מכם להקליד אות אחת.

השאלון נשמר באופן אנונימי ומאובטח וישמש אך ורק לבניית אלגוריתם ההתאמה.

עם סיום השאלון, תקבלו שני קופונים שתוכלו להעביר לחבריכם הפנויים.ות לשימוש חינם בפלטפורמת ההיכרויות למשך 90 יום

* לאחר לחיצה, תפתח שיחת וואטסאפ עם קוד. לחצו "שליחה"

מחפשים אהבת אמת?

נמאס לכם מהבטחות השווא והאכזבות של אפליקציות ההיכרויות הרגילות?

מצאו זוגיות בדרך פשוטה והוגנת.

בלי מניפולציות, בלי תחושה של שוק בשר. התאמות מדויקות המבוססות על מחקר יגיעו אליכם דרך הוואטסאפ, ותוכלו לשוחח שם באנונימיות עד להחלטה אם תרצו לחשוף את עצמכם.

* לאחר לחיצה, תפתח שיחת וואטסאפ עם קוד. לחצו "שליחה"

הכירו את יאיר...

* לאחר לחיצה, תפתח שיחת וואטסאפ עם קוד. לחצו "שליחה"

שאלות ותשובות

אחרי תהליך הרשמה שכולל מסירת פרטים אישיים בסיסיים והעלאת תמונה, יופיע אצלכם בוואטסאפ שאלון קצר. לשאלון שני חלקים: של שאלות אישיות ושל בחירת תמונות אינטואיטיבית. המילוי קליל, לא דורש הקלדת אות אחת ונמשך גג עשר דקות. על סמך התשובות יחפש עבורכם האלגוריתם הייחודי שלנו בני זוג מתאימים. כאשר נמצא מישהו או מישהי כזה, תקבלו על כך הודעה בוואטסאפ. לכל היותר תגיע הודעה אחת כזו ביום, בשעות הערב. אנחנו פה בענייני אהבה, ומחקרים מראים שהשפע המסחרר של אלפי בני זוג פוטנציאליים לא עושה לה טוב. הקלקה על הקישור בהודעה על ההתאמה ואתם בדרך לשיחה עם מי שאולי יתגלה כבן זוג לחיים ולאהבה.

אם שני הצדדים הקליקו על הקישור שנשלח אליהם, נפתח עבורם צ'אט בווטסאפ. הצ'אט הוא אנונימי לחלוטין. שמכם, תמונתכם פרטי הפרופיל שלכם, מספר הטלפון – כולם חסויים. בהתכתבות וואטסאפ רגילה אתם מוזמנים להכיר זה את זה. אם נראה שיש חיבור, אתם יכולים לכתוב בתוך בועת השיחה את המילה 'תמונה'. אם שני הצדדים כותבים את המילה, יחשפו תמונות הפרופיל של שניכם ואופציית שליחת תמונות והודעות קוליות תפתח לשניכם, לשיחה זאת בלבד; עדיין באופן אנונימי. כל תמונה שנשלחת, עוברת סינון אוטומטי בזמן אמת, ע"י אותו אלגוריתם של גוגל שדואג לאשר או לחסום תמונות לילדים. בהמשך השיחה, אם שני הצדדים יכתבו את המילה 'טלפון', תקבלו את המספר ותוכלו להמשיך משם במסע הזוגי שלכם. בהצלחה!
בכל שלב שהוא במהלך הצ'אט אפשר גם לכתוב 'נתק', והשיחה תסתיים מיד. לצד השני אין שום אפשרות להמשיך בשיחה או לפנות אליכם בעתיד.

לפני שהשקנו את מרחב ההיכרויות, ערכנו מחקר גדול מאוד בקרב יותר מאלף זוגות. בני הזוג מילאו את אותו שאלון שמילאתם גם אתם, ולכל אחד מהם נבנה על סמך השאלון פרופיל אישיותי ממוחשב. בשלב הבא הרצנו אלגוריתם של למידת מכונה על כל הזוגות, כדי לזהות דפוסי התאמה בין פרופילים שונים. זה מורכב מאוד, אבל עובד. אחרי שתמלאו אתם את השאלון יורכב גם עבורכם פרופיל אישיותי, שיוצלב מדי יום עם זה של כל בני הזוג הפוטנציאלים הרשומים לאתר – למציאת ההתאמות הטובות ביותר. רק מעל סף התאמה קבוע מראש, וגבוה מאוד, המערכת מציעה לבני הזוג להתחיל בשיחה.

בכל שלב ניתן להקליד בוואטסאפ של מרחב ההיכרויות 'הקפא' או 'בטל' – וזהו, החשבון קפוא עד שתקלידו 'הפשר', או מבוטל. באותו אופן, ניתן להקליד 'פרופיל' ולשנות את תשובותיכם לשאלון, או להחליף את התמונה שלכם.

בכל רגע תוכלו לכתוב בצ'אט של מרחב ההיכרויות שאלה או תהייה שיש לכם בהקשר של זוגיות ומציאת אהבה, ומוניקה, הקואצ'רית מבוססת הבינה המלאכותית, תשיב לכם. מוניקה אומנה על מאגרי מידע רלוונטיים לשאלות אלה, והיא משיבה בעברית קולחת. אתם יכולים לשאול שאלות כמו 'אילו שאלות כדאי לשאול בצ'אט הראשון?', 'מה עושים בפגישה שלישית?', 'למה כדאי לשים לב לשפת הגוף של הפרטנר?', או כל שאלה אחרת שעולה בדעתכם. יש מצב שתופתעו מהעומק והדיוק בתשובות של מוניקה, ההייפ סביב AI הוא מוצדק. 

מוניקה תתקשר אתכם במרחב, תלמד מכם איזה צ'אט היה מעניין, איזה דייט היה מוצלח ולמה? ותלמד את העדפותיכם האישיות. במהלך הזמן היא תדייק את הצעות המאצ' שתקבלו, וגם תוכל לתת לכם טיפים ועצות אישיות שיקלו עליכם בתהליך מציאת אהבה חדשה.

הרעיון שלנו בהקמת המרחב היה לייצר מקום בו אנשים יכולים לעשות את הדבר הכי חשוב בחיים – למצוא אהבה – בלי להרגיש מנוצלים, מאוימים או מושפלים. לכן שמירה על כללי מוסר ועל אנושיות בסיסית היא קריטית עבורנו. כאמור, במהלך השיחה אתם שמורים לחלוטין ואנונימיים. על כל חריגה ולו קטנה מהתנהלות מקובלת, אתם מוזמנים ואפילו מתבקשים לדווח מיד – דרך האתר. אנחנו מבטיחים לבדוק ולטפל בחומרה בכל תלונה שתימצא מוצדקת.

יש לכם שאלות נוספות?

נשמח לקבל פידבקים, שאלות רעיונות והצעות